5 książek, które czyta Happiness Manager


5 książek, które czyta Happiness Manager: 

1. "Pracować inaczej" - Frederic Laloux


Ostatnio sporo mówi się o organizacjach turkusowych i jeśli chcemy poznać temat bliżej, zrozumieć metody funkcjonowania takich firm, poznać konkretne praktyki, to warto sięgnąć po tę książkę. 

 

2. "Taka praca nie ma sensu” - Tony Schwart.

Książka daje instytucjom, liderom i osobom indywidualnym praktyczne, sprawdzone strategie lepszego radzenia sobie z coraz większymi wymaganiami, z jakimi mamy do czynienia w tym coraz bardziej skomplikowanym świecie.

 

3. „Zrób to od razu”- Kerry Gleeson Rebis

Jest typowym poradnikiem, rzeczowo i wyczerpująco opisującym zagadnienie zarządzania czasem. Autor, ze względu na swój zawód i pochodzenie, głównie opierał się na przykładach z korporacji o anglosaskiej kulturze organizacyjnej. Na szczęście przekazywane w nich wskazówki mają charakter uniwersalny, więc spokojnie można wykorzystać je w życiu codziennym.


4. „Alchemia kariery”- Jacek Santorski, Grzegorz Turniak 

Kierowanie własną drogą życiową to proces twórczy. Fazy otwartości, eksperymentowania, zdania na intuicję, przeplatają się z okresami wytężonej pracy wymagającej pokory, determinacji i dyscypliny. Kierowanie własną drogą życiową wymaga wiary. Wiary w siebie i zaufania ludziom, dzięki którym zrobimy kariery, będziemy szczęśliwi. 

 

5. "Managing for Happiness" - Appelo Jurgen

 

A practical handbook for making management great again.

Managing for Happiness offers a complete set of practices for more effective management that makes work fun. Work and fun are not polar opposites; they're two sides of the same coin, and making the workplace a pleasant place to be keeps employees motivated and keeps customers coming back for more.

 

 

Komentarze

POPULARNE