Dostępność

Strona www.turystykadostepna.pl jest dostosowana do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami i standardów dostępności WCAG 2.1  

Dostępność to właściwość środowiska (przestrzeni fizycznej, rzeczywistości cyfrowej, systemów informacyjno-komunikacyjnych, produktów, usług), która pozwala osobom z ograniczeniami funkcjonalnymi (fizycznymi i poznawczymi) na korzystanie z niego na zasadzie równości z innymi.

Dostępność to inaczej możliwość. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w cyklu artykułów #DOSTĘPNOŚĆ 

 
grafika

Więcej o dostępności strony:

www.turystykadostepna.pl Accessibility Statement

Updated: December 2019.

Ogólne
www.turystykadostepna.pl dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. www.turystykadostepna.pl  zainwestowała znaczne środki, aby jej strona internetowa była łatwiejsza w obsłudze i bardziej dostępna, z silnym przekonaniem, że każdy człowiek ma prawo do godnego życia, równości, komfortu, niezależności i dostępu do informacji. 

Dostępność strony www.turystykadostepna.pl
www.turystykadostepna.pl udostępnia UserWay Website Accessibility Widget 
który jest zasilany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie umożliwia www.turystykadostepna.pl poprawę jego zgodności z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączenie menu dostępności 
Menu dostępności (Accessibility Menu) na stronie www.turystykadostepna.pl można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się po prawej stronie. Po uruchomieniu menu dostępności należy odczekać chwilę, aż menu załaduje się w całości.

Odpowiedzialność
www.turystykadostepna.pl kontynuuje swoje wysiłki na rzecz stałej poprawy dostępności swojej strony i usług w przekonaniu, że naszym zbiorowym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania z nich także osobom z niepełnosprawnościami.
Pomimo naszych starań, aby wszystkie podstrony i treści na stronie www.turystykadostepna.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najbardziej rygorystycznych standardów dostępności. Może to wynikać z faktu, że nie znaleźliśmy lub nie określiliśmy najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.


Dla Ciebie
Jeśli masz problemy z jakąkolwiek treścią na www.turystykadostepna.pl  lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej strony, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a my chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami
Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Obsługą Klienta www.turystykadostepna.pl  w następujący sposób:

Email: aneta.bilnicka@gmail.com

Komentarze

POPULARNE