Nordic Walking


Udział w zajęciach jest okazją do aktywnego spędzania wolnego czasu w centrum Krakowa, umożliwia realizację indywidualnych celów treningowych pod okiem doświadczonej trenerki oraz przy wsparciu innych członków grupy. Trenerka, a zarazem założycielka grupy, Aneta Bilnicka, działa społecznie i nie pobiera opłat za uczestniczenie w zajęciach. 

DLA KOGO?
Jeśli szukasz sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu lub po prostu chcesz poznać nowych ludzi, jeśli poszukujesz alternatywy dla biegania czy jazdy na rolkach lub wskazówek jak rozwijać swoją kondycją fizyczną… ta grupa jest dla Ciebie. Grupa jest otwarta na osoby z niepełnosprawnością, szczególnie wzroku (mamy uprząż do marszu w tandemie) i doświadczenie terenowe :) Więcej przeczytasz tutaj: https://www.turystykadostepna.pl/2022/02/od-ogou-do-szczegou-czyli-nordic.html 

Czemu w grupie? Bo w grupie raźniej i łatwiej się zmotywować do działania, zachować systematyczność i odpowiedni poziom poczucia humoru :) Ponadto dobre i wspierające relacje z innymi ludźmi sprawiają, że nasze życie staje się bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwsze! Po prostu.


Zapisz się na Newsletter i weź darmowy e-book o Nordic Walking: Odbierz e-book


…ALE O CO CHODZI?
Nordic Walking (NW)- najszybciej rozwijająca się forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Na zajęciach uzyskasz fachowe wsparcie- jestem Instruktorką NW i pomogę opanować Ci technikę marszu. Razem dobierzemy długość kijków i cel treningowy.
Grupa jest na różnym poziomie zaawansowania a zajęcia zaczynamy od podstaw, wiec możesz dołączyć w każdej chwili. Jeśli już chodzisz z kijami, ale szukasz towarzystwa lub chcesz doskonalić swoją technikę marszu, również zapraszamy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Spotykamy się regularnie w różnych częściach Krakowa, obserwuj wydarzenia na grupie. W 2022 roku najczęściej w Parku Lotników, w 2023roku spotykamy się w różnych częściach Krakowa. 

Zajrzyj na grupę i poznaj nas bliżej: 
Komentarze

POPULARNE